Açıldık


Evet, sonunda sevgili arkadaşım OdunHerif’in tavsiyesi üzerine web sayfamı açmış bulunuyorum. Youtube üzerinde yayınladığım videoları tek tek siteye girmek her ne kadar yorucu bir iş olsa da, sonunda bitti.

Peki web sitemizde (acaba blog mu desem?) Youtube’dan farklı neler olacak? Neden Youtube’da videoları izlemek haricinde bu siteye geleceğiz? Haklı bir soru, kısaca değinelim bence buna.

  • Öncelikle bu sitedeki gönderilerin hepsinin içerisinde Youtube’da yayınladığım videolar yer alıyor olacak. Kısaca web sitem üzerinden de istediğiniz videoyu Youtube player aracılığı ile izleyebileceksiniz.
  • Videolara ek olarak söz konusu video veya gezi ile ilgili vlogda değinemediğim, zaman sıkıntısı yüzünden dahil edemediğim konuları burada paylaşıyor olacağım. Örneğin İğneada gezime göz atabilirsiniz.
  • Bir diğer konuda tabiki Google üzerinde bulunabilirlik. Her ne kadar bir çok videom Youtube aramalarında ilk sırada çıkıyor olsa da, Google aramalarında pek bir yerimiz olmadığı kabak gibi ortada. Eh şimdi bu kadar emekle ürettiğimiz içeriklerin internet kullanıcıları tarafından daha fazla bulunabilmesi hiç fena olmaz diye düşündük 🙂
  • Çok yakında internet sitemde bazı ürünlerin satışına başlayacağım. Ne olacağı sürpriz olsun, (sıkı takip edenler az çok tahmin etmiş olabilirler) yakında vloglarda açıklayacağım.
  • Ayrıca yakında bazı hediyelerim olacak sizlere.

Takipte kalın sevgili dostlar.

BOOKING.COM Booking.com

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here