Kahveyi Öğrenmek İstiyorsan

Çeşit çeşit kahve, çeşit çeşit kavurma, öğütme ve demleme yöntemleri ile bazılarımız için kahve bir sanatken, bazılarımız için sadece bardağa konulup içilen bir içecek.

Kahve hakkında çok bilgisi olmayan ama yine de kaliteli kahve peşinde yavaş adımlarla ilerleyen dostlarımıza kahveyi tanıtabilmek adına e-posta bülteni oluşturmaya karar verdim. Eğer sen de kahveye platonik de olsa ilgi duyuyorsan aşağıdaki forma adını ve e-posta adresini yazarak bültenimize abone olabilir, kahve ile ilgili ufak bilgilere e-posta kutundan ulaşabilirsin.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

ÜYELERE ÖZEL

E-posta listemize kayıt olan dostlarımız arasında çekiliş yaparak her ay şanslı olanlarına sürpriz hediyeler göndereceğiz. E-posta kutunuzu sık sık kontrol etmeyi unutmayın!

GÖNDERİ SIKLIĞI

Bilgiyi paylaşılabilir hale getirmek kolay iş değil. Dolayısıyla ay içerisinde en fazla bir kaç tane bülten gönderebilecek ve sizi kesinlikle reklam amaçlı e-postalara boğmayacağız!

VERİ GİZLİLİĞİ

E-posta listemize kayıt olurken vereceğiniz tüm bilgiler Mailchimp serverlarında kayıt edilmekte olup kesinlikle 3. bir kişi/firma ile hiç bir sebeple paylaşılmayacaktır.