Dünyanın kahvesini satıyoruz

Kahve kuşağı, Yengeç dönencesi ile Oğlak dönencesi arasındaki dünyanın en kaliteli kahvelerinin yetiştiği tropikal bölgedir. Meksika'dan Brezilya'ya, Yemen'den Papua Yeni Gine'ye uzanan bu tropikal bölgede yetişen kahveleri evinize, iş yerinize, kısaca fincanınıza getirmek için giriştik bu kahve işine...

Anlayamazsınız!

Kaliteli kahve çekirdeklerinin doğru reçete ile kavrulması ve siparişiniz ile öğütülmesi sonucu kahvenizden alacağınız tadın damağınızda yapacağı dalga, ruhunuzu köpürtmesi... Neyse, kahve kuşağının her köşesinden getirdiğimiz kahvelerle siz de anlayacaksınız! 🙂

%100 Arabica!

Mağazamızda satılan bütün kahvelerimiz en iyi kahve çekirdeği kabul edilen Arabica çekirdeğidir. Özetle mağaza %100 Arabica.

Kahvelerimizin kalitesi

Kahvenin yetiştiği bölge, yükseklik, işleme türü vs. gibi bilgilere, Mısır hiyeroglifi gibi bakan dostlarımızın canını sıkmamak adına paketlerimizde kahvelerimizin özelliklerini belirtmek istemedik. Lakin merak edip öğrenmek isteyen tüm dostlarımız ile bu bilgileri istedikleri zaman paylaşabileceğimizi belirtmek isteriz. Satışta olan tüm kahvelerimiz, bir çok isim yapmış kahve dükkanına kahve veren, ülkemizin önemli kahve ithalatçılarından temin edilmekte ve kendi reçetelerimize göre kavrulmaktadır.

Taze taze öğütüyoruz.

Satışta olan tüm kahvelerimiz kavrulma aşamasından sonra çekirdek olarak uygun ortamda saklanmaktadır. Satın alma işlemi sırasında belirteceğiniz öğütme şekline göre öğütülerek paketlenir ve adresinize gönderilir.

Toptan kahve satışımız vardır!

Kahve tüketiminiz fazlaysa size güzel bir haberimiz var. İş yerinize, organizasyonlarınıza veya evinize haftalık/aylık toptan kahve satışları da gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için "bilgi@mertsezerkahve.com" adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.