YouTube Kanal Geliştirme Danışmanlığı

YouTube, 2 milyardan fazla aktif kullanıcısı ile dünyanın en büyük ikinci sosyal medya platformu. Ayrıca Google’dan sonra internet kullanıcılarının tercih ettiği en büyük ikinci arama motoru. Her dakika 300 saatlik videonun yüklendiği ve her gün milyarlarca saat videonun izlendiği devasa bir platform. (Facebook ve Netflix’de izlenen videoların toplamından bile fazla!)

Tahmin edeceğiniz gibi bu kadar büyük bir platformda aramalarda üst sıralarda çıkabilmek, videolarınızı yüzbinlere ulaştırabilmek tabii ki hiç kolay değil! Youtube arama motoru ve video öneri yazılımı şu an dünya üzerindeki en sofistike algoritmalardan bir tanesi! İşler artık o kadar komplike bir hal aldı ki, algoritma derin öğrenme ile kendi kendini geliştirir hale geldi!

“Böylesine büyük bir platformda yeni bir kanal kurup sesinizi insanlara duyurabilmek, aramalarda üst sıralarda çıkabilmek ve mevcut kanalınızın etkileşimini arttırabilmek için Youtube Sertifikalı bir danışmandan yardım almak size çokça vakit kazandıracaktır.”

Her gün binlerce videonun yayınlandığı YouTube’da başarı ancak ve ancak, doğru bir planlama ve strateji ile mümkün. Kanal Geliştirme Danışmanlığı hizmetimiz ile kanalınızın verilerini sizler için analiz ediyor, kanalınızı daha hızlı büyüyebilmesi ve daha aktif bir izleyici kitlesi elde edebilmesi için size en uygun stratejileri geliştiriyoruz. Kanalınızda videoların veri analizlerini yaparak hangi tarz videoların sizler ve izleyici kitleniz için daha uygun olduğunu belirliyoruz.

Birebir Danışmanlık Paketi ile;

 • Skype veya Zoom üzerinden birebir görüşme ile kanalınızın ve içeriklerinizin incelemesini gerçekleştiriyoruz.
 • Kanal sayfanızın markalaşma öğelerini kontrol ediyor, daha iyi bir marka bilinci oluşturmak için düzeltilmesi gereken noktaları belirliyoruz.
 • Kanalınızdaki videolarınızın analizlerini yaparak daha fazla izlenme ve etkileşim elde edebilmeniz için yapılması gerekenleri beraberce belirliyoruz.
 • Videolarınızın aramarlarda üst sıralarda çıkabilmesi için başlık, açıklama ve etiketlerle ilgili SEO stratejilerini kontrol edip geliştiriyoruz.
 • Mevcut verilerinizi inceleyerek kanalınız için en iyi verimi alabileceğiniz içerik planlaması yapıyoruz.
 • YouTube Analytics'de hayati öneme sahip noktaları beraberce kontrol ediyoruz.

NELER YAPACAĞIZ, NASIL OLACAK BU DANIŞMANLIK?

Youtube danışmanlık hizmetimizden yararlanarak kanalınızı doğru konumlandırabilir ve başarıya emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Fakat bu konuda tüm müşterilerimiz ile önceden paylaştığımız bazı önemli noktaları sizlerlede paylaşmak isteriz. 

 • Öncelikle, YouTube Kanal Geliştirme Danışmanlık Hizmeti tamamen organik bir büyüme ile beraber doğru hedef kitleyi takipçiniz yapabilmeyi hedeflediği için zaman alan bir süreçtir. Hiç bir şekilde, tek bir dokunuşla gerçekten sizi takip edip videolarınızı izlemek isteyen yüzbinlere ulaşma şansınız yoktur. Lütfen aksini idda edenlere temkinli yaklaşınız!
 • Birebir görüşme esnasında kanalınızdaki önemli gördüğümüz noktaları beraberce düzeltecek, nereleri ne şekilde geliştirmeniz gerektiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz. 
 • Yeni Youtube kanalı açacaklar için, en doğru yol haritasını beraberce belirlemeye çalışıyoruz. 
 • Bu danışmanlık seanslarında dizayn ve video içerik tavsiyeleri paylaşılmakta olup kesinlikle dizayn, çekim veya montaj işleri tarafımızdan yapılmamaktadır.
 • Kanalınız ve planlarınız ile ilgili tüm sorularınızı bu danışmanlık seasında sorabilirsiniz. 
 • Ödeme sonrası, sizleri daha iyi tanıyabilmek için sizlere bir form göndereceğiz. Sizi, kanalınızı ve planlarınızı daha iyi anlayabilmek ve sizlere uygun stratejiler geliştirebilmek adına göndereceğimiz formu eksiksiz ve detaylı bir şekilde doldurmanızı rica ediyoruz.
 • Siz formu doldurduktan sonra bizler kanalınızı inceleyip görüşme anında sizlerle görüşlerimizi paylaşacağız.
 • Seans süreleri birer saattir. 
 • Aylık danışmanlık talepleriniz için lütfen önce “mertsezervlog@gmail.com” mail adresinden bizimle iletişime geçiniz. 
 • Detaylı bilgi ve başvurularınız için “mertsezervlog@gmail.com” adresinden bizlerle iletişime geçiniz.