YouTube'u Öğrenmek İçin Yıllarınızı Harcamanıza Gerek Yok!

YouTube’da başarı sadece ve sadece doğru bir strateji ile mümkündür. Özellikle yeni YouTube kanalı açacaklar için doğru stratejiler ve gerçekçi hedefler ile başlamak başarının anahtarıdır.  Yeni YouTube kanalı açmak isteyen video üreticileri ile öncelikli olarak üretmek istedikleri içeriklere uygun hedef kitle belirleme çalışmaları yaparak işe başlıyoruz.

Binlerce içerik üreticisinin her gün milyonlarca dakikalık içerik yüklediği bir platformda fark edilebilmek, hele hele yeni bir kanal için çok uzun ve meşakkatli bir süreç. Yeni YouTube kanalı açacaklara verdiğimiz hizmet sayesinde yılların tecrübe ve birikimini sizlerle paylaşıyor, böylece bu uzun süreci olabildiği kadar azaltıyoruz.

Sıfırdan binlerce aboneye bir kaç ay içerisinde ulaşmak için gerekli adımları hızlıca atıyor, videolarınız ile daha fazla abone kazanabilmek ve etkileşimi yüksek bir kitle oluşturabilmek için yapılması gerekenleri paylaşıyoruz.

Yeni Kanal Açmak İsteyen Müşterilerimize Ne Hizmetler Sunuyoruz?

  • Kanalınızda paylaşmak istediğiniz içerikleriniz için en uygun izleyici hedef kitlesine uygun etkileşim stratejileri geliştiriyoruz.
  • Kanalınız için markalaşma adımlarını belirliyor, yapılması gerekenleri paylaşıyoruz.
  • Hedef kitleniz tarafından daha uzun sürese izlenebilen videolar üretebilmek adına tavsiye listesi hazırlıyoruz.
  • Bulunabilirliğinizi arttırabilmek için SEO Stratejileri Veriyoruz.
  • Skype üzerinden 2 defa birer saatlik görüşmeler ile anlık iletişim kuruyor, yapılacakları beraberce konuşuyoruz.
  • Ayrıca tam 1 ay boyunca aklınızdaki soruları sorabilmeniz için 7/24 e-posta desteği sunuyoruz.

Yeni YouTube kanalınız için danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklayarak ulaşacağınız başvuru formunu eksiksiz ve tam olarak doldurup bize göndermek.